Кафедра естетичного виховання

МО вчителів

художньо – естетичного циклу

Науково-методична проблема МО

"Створення умов для розвитку творчої особистості через оновлення освіти та використання інноваційних технологій, здатної діяти в конкурентних умовах сучасної дійсності і в віртуальному просторі."

Наш девіз:

"Відкрити у кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути"

Мета роботи методичного об’єднання вчителів

художньо-естетичного циклу:

-    сприяння встановленню рівного доступу до повноцінного навчання різним категоріям учнів у відповідності до їх індивідуальних здібностей та потреб;

-    розвиток творчої уяви учнів шляхом залучення до позакласної роботи в гуртках художньо-естетичного напрямку;

-    розвиток мистецьких та міжпредметних естетичних компетентностей школярів на уроках у сучасній українській школі;

-    формування  конкурентоспроможного учня в умовах модернізації навчально-виховного процесу та створення умов для безпосереднього підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

Працюємо над такими завданнями:

1. Використовувати сучасні інтерактивні технології на уроках художньо-естетичного циклу.

2. Залучати учнів до науково-дослідницької діяльності.

3. Створювати умови для обдарованих дітей.

4. Створювати атмосферу співпраці, взаємодії.

5. Виховувати музично-естетичний смак.

6. Висвітлювати роль культурної організації учнів в сфері соціального вираження.

7. Проводити роботу з учнями, які застосовуються в сучасному музичному мистецтві.

8. Залучити учнів до співпраці з театральними, хореографічними студіями.

9. Виховувати любов до художньої культури засобами сучасних концепцій освіти.

10.Спрямувати роботу на забезпечення високого рівня викладання предметів художньо-естетичного циклу, формування в учнів практичних умінь і навичок.

11. Удосконалювати форми і методи роботи на уроках предметів художньо-естетичного циклу, творчо підходити до кожного уроку, впроваджуючи в практику досягнення педагогічної науки.

12. Систематично знайомитися та впроваджувати в практику сучасні освітні технології та інновації.

13. Застосовувати  сучасні навчальні технології, що передбачають диференціацію, індивідуалізацію, особистісно-зорієнтований, компетентнісний підхід до навчання.

14. Працювати в умовах вибору педагогічної позиції, технології, сучасного матеріалу, змісту і форм організації в процесі викладання предметів художньо-естетичного циклу та технологій;

15. Працювати над підвищення якості та ефективності освітнього процесу, шляхом впровадження СТЕМ-освіти та інноваційних педагогічних технологій

16. Використовуючи різні засоби, форми і методи навчання, виховувати в учнів любов до українського менталітету, повагу до культури і традицій свого народу, інших народів світу.

17. Залучати громадські організації для розвитку творчих здібностей учнів.

1. Левченко Алла   - учитель музичного мистецтва , мистецтва,  - спеціаліст вищої категорії , учитель-методист, заслужений учитель України.

2. Висока Лариса  учитель образотворчого мистецтва, мистецтва, -  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

3.Главацька Тетяна  – вчитель хореографії

4.Полозюк Ельміра - педагог-організатор