Сім порад учням

Дружба

4 квітня психологічною службою в 1 класах було проведено інтерактивне заняття на тему: «Поговоримо про дружбу» та «Дружба – це найбільший скарб».

13:12 04.04.2024

Особисті кордони та їх значення

З учнями 5-А та 6-Б класів було проведено просвітницько - інтерактивну бесіду: “Особисті кордони та їх значення”.  Мета заняття: надати учням знання, які допоможуть усвідомити важливість власних кордонів. Отримання якісного контексту про себе, свої психологічні кордони; усвідомлення основної потреби; активізація внутрішніх ресурсів. Навчити учнів застосовувати правила безпеки з метою захисту їхнього життя.

12:24 15.03.2024

Дружба - це не просто слово

Навряд чи знайдеться людина, яка не замислювалася б про сутність дружби. Дружба – це одне з найважливіших почуттів людини. Значимість дружби дуже цінна і висока. Адже серед багатьох людей дуже складно знайти людину, яка розділить наш світогляд, зрозуміє нас у важку хвилину і розділить з нами переживання, горе, радість і щастя, буде зберігати всі наші секрети і залишиться вірним. Кажуть, що дружба, це коли в людях живе одна душа. Вона потрібна кожному, незважаючи на вік та уподобання. У кожному віці дружба має свої цінності.

12:24 27.02.2024

Добро починається з мене

Щороку  у лютому місяці відзначається День спонтанного прояву доброти! Попри те, що свято досить молоде, з кожним роком його популярність в суспільстві зростає. Його можуть відзначати як дорослі, так учні навчальних закладів.

16:34 26.02.2024

Шкідливі звички та їх наслідки

З учнями 6-7 класів було проведено профілактичне заняття «Шкідливі звички та їх наслідки» Особливу увагу приділено шкідливості електронних сигарет, або такому явищу як вейпінг, що є дуже поширеним серед молоді та підлітків. Кількість споживачів електронних сигарет у світі невпинно збільшується.  Виникає питання, на скільки шкодить здоров.ю це захоплення.  Пари пристрою для вейпінга містять шкідливі хімічні сполуки, канцрогени, які викликають розвиток онкологічних захворювань. Крім цього, ароматизатори в складі рідини прискорюють проникнення нікотину в кров. Це підсилює його нищівну силу. Також куріння електронок, вейпів стає причиною розвитку хронічних легеневих захворювань, пневмоній, бронхоспазмів.

11:46 02.02.2024

Інтерактивне заняття "Добре тим хто вміє дружити"

26 січня психологічною службою закладу було проведено інтерактивне заняття з учнями 4-Г класу "Добре тим хто вміє дружити". Мета заняття полягала в поглибленні і розширенні поняття у дітей про дружбу. Разом з учнями на занятті навчалися аналізувати різні ситуації та знаходити шляхи виходу, також обговорено головні правила дружби. Під час заняття кожен з учнів  мав можливість висловити свою думку щодо правил дружби, а особливо до товаришування в класному колективі. На завершення була проведена вправа "Яким повинен бути друг?", що передбачала написання учнями на паперових долоньках риси характеру  друга. Учні отримали яскраві емоції від інтерактивного заняття.

09:56 26.01.2024

Просвітницько - інтерактивна лекція "Сучасне рабство"

4 грудня було проведено просвітницько - інтерактивну лекцію "Сучасне рабство" для учнів 8 - В класу., лекція присвячена  міжнародному дню за скасування рабства. Учням було продемонстровано презентацію в якій  розкриті сучасні форми рабства, а саме: примусова праця, поневолення через походження, дитяча праця, побутове рабство, торгівля людьми з метою експлуатації, примусове вербування дітей для участі у збройному конфлікті. В процесі заняття з учнями винекла дескусія, то хто ж  найбільше потерпає від торгівлі людьми.

14:37 04.12.2023

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щороку, починаючи з 1988 року, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день входить у Всесвітню кампанію «16 днів проти насилля». Головна мета цього дня – звернути увагу суспільства на проблему ВІЛ/СНІДу, підвищити поінформованість молодого покоління, а також продемонструвати солідарність на шляху до подолання даної проблеми. Цей день є одним з найбільш визнаних у світі міжнародних днів, що стосуються здоров’я. Він дає можливість дізнатися про нові досягнення в лікуванні та профілактиці хвороби, вшанувати пам’ять про померлих від цього захворювання.

12:01 01.12.2023

Години спілкування "Що таке домашнє насилля. Його форми. Як себе захистити?"

29.11. психологічною службою закладу проведені години спілкування з учнями 9-х класів на тему: "Що таке домашнє насилля. Його форми. Як себе захистити?". Учням була донесена інформація про різновиди домашнього насилля, особливості їх проявів, та як себе вберегти від жорстокого поводження з боку дорослих. Також учням роздано просвітницькі буклети, в яких розміщена поетапна інформація, щодо реагування на випадок домашнього насилля та "гарячі лінії підтримки."

16:33 29.11.2023