Психолог рекомендує

Світ емоцій та почуттів

Сьогодні з учнями 4-Г проведено інтерактивне заняття на тему "Світ емоцій та почуттів", на якому продовжили знайомитись із поняттями емоції та почуття, розглядали види емоцій, їх роль у спілкуванні, навчалися передавати свої емоційні стани за допомогою міміки та жестів.

10:59 20.02.2024

«Які мої права? Які мої обов’язки?»

Сьогодні 2 лютого з учнями 3-В класу проведене інтерактивне заняття на тему «Які мої права? Які мої обов’язки?», в ході якого було продемонстровано мультфільм від UNICEF Україна "У всіх нас є права". Метою заходу було допомогти дітям розширити знання про їхні особисті права, а також, що необхідно знати свої обов'язки й сумлінно їх виконувати, прагнути дотримуватись правил поведінки в навчальному закладі, мати повагу до вчителів, батьків, однолітків та людей, що є старшими за віком.

16:02 02.02.2024

Інтерактивне заняття з елементами театралізованого скетчу "Я вмію любити і поважати себе та інших"

В день Зройних сил України та Святого Миколая, в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля" відбулося інтерактивне заняття з елементами театралізованого скетчу на тему "Я вмію любити і поважати себе та інших" для учнів 3-А та 4-А класів, спрямоване на формування ціннісного ставлення до себе та своєї сім’ї, родини, людей, а також навичок підтримки і збереження міжособистісних стосунків, вміння співпереживати, розуміти інших, бажання допомагати. Окрасою даного заходу була інсценівка за твором В. Сухомлинського "Яблуко в осінньому саду", яку продемонстрували учениці 5-В класу нашого навчального закладу, вихованиці театрального гуртка ЦДЮТ під керівництвом Ольги Северин та музичним супроводом вчителя музичного мистецтва Алли Левченко. Психологічною службою проведені  вправи "Що таке добре, що таке погано?", "Я хотів би...", "Я дарую тобі...".

15:55 06.12.2023

Інтерактивне заняття "Ми різні, але - рівні", присвячене Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня психологічною службою закладу проведене інтерактивне заняття "Ми різні, але - рівні" для учнів 8-Б класу, присвячене Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями, що має одну велику мету — привернення уваги до проблем людей з інвалідністю та захисту їхніх прав, гідності та добробуту. Разом з учнями зробили вагомий висновок, що всі ми є частиною суспільства, в якому кожному має бути комфортно незалежно від статі, віку, фізичних та інших особливостей, де кожному забезпечені однакові права і можливості реалізації. В процесі заняття здобувачам освіти продемонстровано просвітницький відеоролик в якому розповідається як виник Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, а також, хто такі люди з особливими потребами. Також з учнями обговорена досить важлива тема "Як правильно розмовляти з військовими, які мають протези, та чого не варто робити".

13:49 05.12.2023

Всесвітній день психічного здоров'я

Щороку 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. За ініціативи першої леді Олени Зеленської в Україні реалізується Національна програма з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, в якій вагомого значення набуває створення комфортного психологічного освітнього простору. З метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров'я у 3-4 класах практичним психологом Мартиновою А.А. були проведені “психологічні хвилинки”, які допомагають впоратися з тривогою, стресом та його наслідками, сприяють атмосфері емоційного відновлення, почуттю безпеки та психоемоційному комфорту.

16:04 13.10.2023

Цікаві факти про емоції

Існують базові емоції: подив, сум, відраза, злість, захоплення і щастя, а окрім них людина здатна розрізняти близько сотні різних емоційних станів.

14:13 26.04.2023

Міфи про психологію

При тому, що популярність всього, що пов’язано з психологією, величезна, існує велика кількість «популярної» літератури з психології. Але чи привильне наше уявлення про цю професію?

14:05 26.04.2023