Доступність закладу для осіб з ООП

З метою забезпечення рівного доступу до освітніх послуг всіх учасників освітнього процесу в Маньківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 створюються відповідні умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами з урахуванням особливостей розвитку дітей: доступність будівлі, використання адаптованих навчальних програм та планів, форм і методів роботи, психолого-педагогічний супровід, налагодження співпраці з батьками (особами, які їх замінюють). Для дітей з особливими потребами організовано· індивідуальну форму навчання.  Територія шкільного подвір’я має вільний доступ для· маломобільних груп населення.  Будівлю школи обладнано пандусом. Розмір вхідних дверей дозволяє перемістити маломобільну· людину до приміщення школи.

Положення про індивідуальну форму здобуття освіти

Заклад забезпечує проведення психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять  для осіб з особливими освітніми потребами (у тому числі з використанням технологій дистанційного навчання)