Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна поїздка учнів 11-х класів до Київського університету культури і мистецтв

12 квітня 2024 року учні 11-х класів мали чудову нагоду відвідати Київський університет культури. Профорієнтаційні заходи дали можливість здобувачам освіти ознайомитися з умовами вступу та новітніми освітніми програмами у престижному виші. Представники факультетів розповіли про особливості навчання та подальший кар'єрний зріст у галузях: готельно-ресторанного бізнесу; театру, кіно та естради; хореографічного мистецтва; дизайну і реклами; журналістики та інформаційної політики; міжнародних відносин; івент-менеджменту. Учні чимало дізналися про сучасну сферу культури та мистецтва, а також відчули унікальну атмосферу творчості і креативу. Вищий навчальний заклад вразив осередками для молоді, новітніми мультимедійними лабораторіями та освіченою студентською молоддю. Під час зустрічі з Михайлом Поплавським, переконались, що університет - це справа його життя. Вдячні Михайлу Михайловичу Поплавському та його креативному колективу за професіоналізм і незабутні враження. Щиро дякуємо ЗСУ за можливість відвідати столицю незламної України!

15:37 15.04.2024

Інтерактивне заняття на тему "Професії від А до Я"

Сьогодні з учнями 5-А класу відбулося інтерактивне заняття на тему:  "Професії від А до Я", на якому  знайомилися з різноманіттям професій, розмовляли про особисті вподобання, грали в гру "Асоціації" та "Назви професію на літеру!". Важливим завданням заняття було сформувати шанобливе ставлення до людей різних професій, особливо на сьогоднішній день.

16:39 20.03.2024

Диспут на тему: "Поговоримо про світ професій! Ким бути?"

Проблема вибору професії є однією з найважливіших у житті людини. Для того, щоб вона була вдалою потрібно мати уявлення про світ професій, різні сфери діяльності, відповідно отримати відповідний рівень знань та умінь. Сьогодні з учнями 8-Б класу відбувся диспут на тему: "Поговоримо про світ професій! Ким бути?".

16:23 20.03.2024

Профорієнтаційна зустріч майбутніх випускників з викладачами факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва

Сьогодні 20 березня відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 11 класів з викладачами факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва. Здобувачам освіти надана детальна інформація щодо відповідних спеціальностей на факультеті та особливостей навчання, а також про перспективи подальшого працевлаштування не тільки в Україні, а й за кордоном. Також учнів проінформовано про умови вступної кампанії 2024.

15:51 20.03.2024

Військово-професійна орієнтація учнів 10-11 класів

Сьогодні 11 березня відбулась профорієнтаційна зустріч учнів 10-11 класів із представниками  Військової академії (м.Одеса) та Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Учні отримали вичерпну інформацію про умови, переваги вступу до даних вищих військових закладів освіти, про військові професії, соціальні гарантії військовим. Здобувачі освіти задавали питання стосовно вступу та навчання, тому є надія, що дана інформація стане їм у нагоді при виборі професійного шляху.

16:21 11.03.2024

Мотиваційна зустріч на тему "Пізнай себе"

Сьогодні відбулась зустріч з учнями 10-Б класу на тему "Пізнай себе". В процесі заняття спілкувалися щодо важливості й актуальності формули майбутнього професійного вибору "Хочу-можу-треба", про ринок актуальних та потрібних професій. Зустріч була спрямована й на виявлення в учнів своїх індивідуальних особливостей, здібностей та характерних якостей за допомогою психогеометричного тесту  і малюнку людини з геметричних фігур.

16:47 29.02.2024

Зустріч учнів 11-х класів із старшим інспектором сектору кадрового забезпечення Уманського РУП ГУНП в Черкаській області

17 листопада 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч із старшим інспектором сектору кадрового забезпечення Уманського РУП ГУНП в Черкаській області Альбіною Зендик, яка розповіла про вищі навчальні заклади МВС України та правила вступу, ознайомила учнів з основними вимогами до кандидатів, а також про відповідну довузівську підготовку.

18:06 17.11.2023