Зростають джури молодії козацтва славного сини!

Патріотизм складає найважливішу ціннісну основу будь-якого демократичного суспільства і виступає суттєвим внутрішнім мотивом для саморозвитку та розкриття всіх потенціальних соціальних можливостей в  духовній, економічній і соціальних сферах життя суспільства. Тому мета  закладу освіти – виховати молодь гуманною, творчою, відповідальною, з активною життєвою позицією, яка могла б реалізувати себе.

Із метою поліпшення виховної роботи з учнівською молоддю на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості, готовності до виконання конституційних обов’язків, активної громадянської позиції, здорового способу життя у закладі освіти створено рій "Патріоти", які щорічно представляють школу на районний змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура").

Перемоги та здобутки

2016 рік

Команда закладу "Патріот" взяли участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура") та посіли ІІІ призове місце.

2017 рік

Рій "Патріот" зайняли І місце в районному етапі та взяли участь у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура"), посівши 9 місце із 21 команд-учасниць. Також мають нагороди у ІІ (обласному) етапі: за зайнята І місце на етапі "Таборування", номінації "Кращий командир рою".

2018 рік

Рій "Патріот" зайняли І місце в районному етапі та взяли участь у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура"), мають нагороди: за зайняте І місце на етапі "Таборування", за зайняте І місце на етапі "Пластун", у номінації "Найдружніший рій".

2019 рік

Рій "Патріот" зайняли ІІ місце в районному етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура"), мають нагороди: за зайняте І місце у конкурсі "Ватра", за зайняте І місце у конкурсі "Таборування", за зайняте І місце у конкурсі "Рятівник", за зайняте І місце у конкурсі "Добре діло", за зайняте І місце у конкурсі "Перетягування линви", у номінації "Креативність".

2020-2021 навчальний рік

З 19 по 20 травня 2021 року рій “Патріот” Маньківського закладу загальної сереньої освіти І-ІІІ ступенів №1 взяв участь у першому турі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). У дистанційному режимі  учасники виконували цікаві завдання: інтелектуальна гра-вікторина «Відун», конкурс «Впоряд», вікторини "Рятівник" .
      За результатами першого туру ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")  рій "Патріот" посів V місце серед 25 команд області. Вітаємо учасників гри та виховників, педагогічних працівників, що здійснювали підготовку з достойним результатом!

2022-2023 навчальний рік

Наші добрі справи