A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маньківський заклад загальної середньої освіти І-ІII ступенів № 1
Маньківської селищної ради Черкаської області

Загальні рекомендації

Дата: від до Скинути

Як стрес впливає на навчання дітей?

Крізь що зараз проходять учні? Які небезпеки для них несе хронічний стрес та що ви можете з цим зробити? Пам’ятайте, педагогу необхідно піклуватись про психічне здоров’я дитини, а вже потім про рівень її успішності у навчанні. Ролик розробила команда програми «Безпечний простір», фахівці ГО «Слова допомагають» та Центру психічного здоров'я Києво-Могилянської академії. Авторка рекомендацій – психологиня Вікторія Соловйова.

11:06 26.03.2024

Практичні матеріали від психологині Світлани Ройз для вчителів початкової школи

    Після тривожних ночей та обстрілів – діти, навіть якщо вони не демонстрували різких реакцій, спочатку можуть бути в стані завмирання, а потім ми можемо спостерігати збудження, і можливу агресивну поведінку (може бути й навпаки – загальмованість). Це закономірний процес. І так має бути. Діти, які не привертають до себе уваги – якраз і можуть бути в більшій небезпеці, ніж ті, хто дозволяють собі відреагувати напруження. Ми будемо вимушені уроки онлайн та офлайн починати зі стабілізації.

09:41 08.02.2024

Методи саморегуляції для педагогів

     1. Негативним емоціям потрібно давати вихід — регулярно «випускати пар» й скидати напругу після роботи. Наприклад, через активні фізичні заняття — спорт, боротьба, плавання або танці; як варіант — активне прибирання у будинку. Як результат — знизиться фізичне напруження та відбудуться зміни всередині організму, буквально на хімічному рівні — знизиться кількість гормонів стресу й натомість зросте кількість гормонів радості — серотоніну й ендорфінів. При регулярних фізичних навантаженнях організм буде відновлюватися емоційно та фізично.

15:14 09.01.2024

Як себе вести з гіперактивними дітьми

1. Педагогам було б корисно знати ознаки синдрому дефіциту уваги, адже це ключ до розуміння малечі. Вчителі мають орієнтуватися в особливостях сприймання, уваги, пам’яті гіперактивних дітей, щоб в якомога доступнішій формі організувати розумову діяльність.

16:26 16.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено