Обдаровані діти школи

Конкурс малюнків «Наша планета - Земля» для учнів 1-4 класів

22 квітня на планеті відмічається Всесвітній День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Всесвітній День Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.  До Всесвітнього Дня Землі проведено конкурс екологічних малюнків «Наша планета - Земля» для учнів 1-4 класів.

15:50 21.04.2021

Золоті медалі чемпіонату України

Уманським вихованцям ДЮСШ ЖФК "Пантери" вдалося вибороти перше місце чемпіонуту України серед команд першої ліги з футзалу серед дівчат 2004 років народження. У складі даної команди грали дві учениці 9-их класів Маньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Міняйло Аліна та Чорненко Діана, вихованці Маньківської ДЮСШ (керівник О.М.Очерет). Щиро їх вітаємо та бажаємо міцного здоров'я та майбутніх перемог.

13:01 14.04.2021

Перемога у обласному конкурсі читців-декламаторів "Тарасова вершина"

Вітаємо за зайняте 1 місце Таран Олександру учасницю обласного конкурсу читців-декламаторів "Тарасова вершина" присвячений 207-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка та 150-річчю від дня народження Лесі Українки в рамках молодіжного мистецько-просвітницького фесту «Шевченко-фольк» від Маньківської селищної публічної бібліотеки. Т.Шевченко "Осію. Глава 14. (Подражаніє)

14:27 12.04.2021

VІ Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Ми – патріоти України!»

З метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями запроваджено VІ Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Ми – патріоти України!», який покликаний ознайомити учасників з Україною. Учні школи взяли участь у цьому конкурсі і зайняли призові місця. Учасники отримали сертифікати І ступеня – 5 учнів, ІІ ступеня - 1 учень. Також сертифікатом нагороджено педагога-організатора Животівську Л.Ю., яка здійснювала функцію куратора від навчального закладу. Вітаємо всіх учасників із перемогою, бажаємо подальших успіхів у вивченні історії, мови, літератури рідної України!

12:26 07.04.2021

Переможці шкільних олімпіад.

Переможці шкільних предметних олімпіад з української мови, математики, природознавства, розвитку мовлення серед учнів 3-4 класів.

09:25 30.03.2021