Здобутки наших учнів!

Дата: 05.03.2024 15:33

02 березня 2024 року у м. Черкаси відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки, тема якого «Технічні шедеври для майбутнього України», присвячена умовам сьогодення та покликана згуртувати прогресивну молодь навколо світу інновацій та STEM-можливостей.
Тема дуже актуальна, бо справді сьогодні робототехніка – це те, що зберігає життя нашим захисникам та захисницям.
Маньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 представляла команда «
MK ROBOMASTER».

Під час фестивалю відбулося 7 основних випробувань. Команда нашого закладу була учасником змагань «Слалом». Учні 9-Б класу Артем Буряк, Анастасія Сугак та учень 7-А класу Олександр Хован – спільно з тренером Черепенком В.В. підготували роботів, які рухалися по заданій траєкторії, оминаючи перешкоди.

За результатами участі у Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки у конкурсному випробуванні «Слалом» команда посіла ІІІ місце, нагороджена  призом та Сертифікатом за участь у фестивалі.