На допомогу класному керівнику

Інструкція щодо попередження суїциду серед учнів

Інструкція щодо попередження суїциду серед учнів Дана Інструкція щодо попередження суїциду серед учнів визначає і регулює організацію діяльності персоналу загальноосвітнього навчального закладу щодо максимального зниження ризику самогубств серед учнів закладу. Заходи, спрямовані на профілактику та попередження самогубств серед учнів не повинні обмежувати їх права, завдавати їм моральної або фізичної шкоди. 1. Початкові заходи 1.1. У разі, коли помічена схильність учня до суїциду:

11:59 17.03.2021

Документація класного керівника

Документація класного керівника Класний керівник веде таку документацію: - Аналіз і план виховної роботи (на основі перспективного плану роботи загальноосвітнього закладу). Форма аналізу і плану виховної роботи визначається шкільним методичним об'єднанням класних керівників; - План роботи - сітка на кожний семестр;  - Соціальний паспорт класу (форма встановлюється адміністрацією школи); - Результати педагогічного, соціологічного, психологічного, фізичного, медичного дослідження учнів класу; - Протоколи засідань батьківських комітетів і батьківських зборів, матеріали для підготовки батьківських зборів; - Розробки, сценарії, сценарні плани виховних заходів, що проводяться з дітьми (в т.ч. класних виховних годин); - Матеріали методичної роботи з класного керівництва; - Звіти, аналітичні матеріали.

14:02 12.02.2021

Працюємо з батьками

Батьківська громадськість  – важливий союзник школи у вихованні учнів.

10:57 13.11.2020