Профорієнтаційна зустріч учнів 10-11 класів з представниками Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"

Дата: 02.11.2023 09:43

01 листопада 2023 року в приміщенні Маньківського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" відбулась зустріч учнів 10-11 класів з представниками військового інституту танкових військ НТУ “Харківський політехнічний інститут”. Зокрема, майор Сінько Володимир Володимирович детально розповів про умови прийому на навчання, про такі спеціальності як “Озброєння та військова техніка”, “Військове управління”, “Забезпечення військ (сил)”. Також було зазначено, що після закінчення інституту випускники отримують гарантований розподіл на первинні офіцерські посади.