Інтерактивне заняття "Добре тим хто вміє дружити"

Дата: 26.01.2024 09:56

26 січня психологічною службою закладу було проведено інтерактивне заняття з учнями 4-Г класу "Добре тим хто вміє дружити". Мета заняття полягала в поглибленні і розширенні поняття у дітей про дружбу. Разом з учнями на занятті навчалися аналізувати різні ситуації та знаходити шляхи виходу, також обговорено головні правила дружби. Під час заняття кожен з учнів  мав можливість висловити свою думку щодо правил дружби, а особливо до товаришування в класному колективі. На завершення була проведена вправа "Яким повинен бути друг?", що передбачала написання учнями на паперових долоньках риси характеру  друга. Учні отримали яскраві емоції від інтерактивного заняття.