День відкритих дверей в Уманському національному університеті садівництва

Дата: 22.04.2024 10:47

19 квітня 2024 року Уманський національний університет садівництва запросив наших учнів на День відкритих дверей. Під час проведення цього заходу для майбутніх абітурієнтів проведено екскурсію територією університету, відвідано виставки факультетів та кафедр. Майбутнім випускникам надано чітку інформацію про Порядок вступу до навчального у 2024 році; про університет, його структуру та перспективи подальшого працевлаштування; про спеціальності та освітні програми. Також здобувачі освіти побачили оснащені новітнім обладнанням навчальні аудиторії і лабораторії, і що важливо на сьогодні — це укриття, адже безпека студентів є найважливішим пріоритетом. Щиро вдячні організаторам заходу за гостинність, відкритість та щирість до наших учнів!