Зустріч учнів 9-10 класів із викладачами ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей»

Дата: 03.03.2023 10:55

2 березня 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 9-10 класів із викладачами ДНЗ «Буцький політехнічний професійний ліцей», а саме із заступником директора з навчально-виховної роботи Садовською В.В., старшим майстром Коваленком О.М., викладачем із спецдисциплін автотранспортного напрямку Залізняком Ю.А., викладачем із спецдисциплін сільськогосподарського напрямку Ткаченком П.М., майстром виробничого харчового напрямку Новіковою Т.А. Вони розповіли та презентували робітничі кваліфікації за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С», пекар, кухар, кондитер, які можна здобути у закладі, умови вступу, навчання, а також про переваги здобуття професійної освіти саме тут.

Донедавна робітничі професії не користувались попитом серед молоді, але з огляду на події в Україні, саме ці професії будуть затребувані найближчим часом. Тому подібні зустрічі з учнями є досить важливими задля формування орієнтирів у професійному самовизначенні.