Як підтримати дітей під час війни?

Дата: 26.03.2024 11:13

Як почати, про що спілкуватися і як допомогти дитині впоратися зі стресом?

Цінуйте довіру дитини. Ставте дитині прості, але дуже важливі запитання. Поділяйте радість. Допомагайте приборкати “драконів”. Якомога більше говоріть з дітьми. Нікому не побажаєш провести дитинство під час війни. Але якщо це вже трапилось, то хай воно буде найкращим з можливих. Державна служба якості освіти України долучається до інформаційної кампанії «Слова допомагають». Інформаційна кампанія «Слова допомагають» проводиться в межах проєкту « Безпечний простір: комплексна психосоціальна підтримка українських шкіл в умовах війни», який реалізується ГО «Слова допомагають» та фахівцями Центру психічного здоровʼя Києво-Могилянської академії за підтримки Plan International.