Чергові здобутки наших учнів!

Дата: 27.03.2024 11:41

22 березня 2024 року на базі КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» відбувся фестиваль науки та робототехніки «Roboterra. Майбутнє України у твоїх руках!», присвяченого розвитку України після війни.
   У стінах закладу зібралися команди навчальних закладів та юних робототехніків із шести областей України: Дніпропетровської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської та Черкаської, які  змагалися у конкурсах з робототехніки, архітектури, стартапів, соціальних відеороликів, робоперегонів, робофутболу, сумо автономного та дистанційного.
   Команда MK Robomaster у складі Гутенка Андрія, Солонька Максима, Безверхого Богдана продемонструвала свої здібності у конкурсі творчих ідей та технічних проектів «Алея стартапів» та посіли ІІІ місце.

Обравши проблему, яку можна вирішити засобами робототехніки та сучасних цифрових технологій, юні роботехніки розробили рішення та модель робота-рятувальника та робота-розміновувача.

Вітаємо наших учасників та переможців!
Не зупиняйтеся на досягнутому!
Ваша жага до ПЕРЕМОГИ надихає!