Всеукраїнський конкурс "Зимові світа в традиціях нашого народу" від проекту "На Урок"

Дата: 15.01.2021 12:33

Під час зимових канікул, учні нашої школи із радістю долучились до участі у Всеукраїнському інтернет-конкурсі "Зимові свята в традиціях нашого народу", який приурочено початку традиційних зимових свят, що здавна мають велике значення для українців.Завдання конкурсу стосувалися традицій святкування Дня Святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохреща та інших свят. Школярі дізналися багато нового про традиції та обряди, надіємось, що  їх відпочинок під час новорічних свят став ще кращим, різноманітнішим і веселішим!

За участь у конкурсі маємо такі результати:

Сертифікати І ступеня отримали - Філіпчак Марія, Гутенко Андрій, Червонюк Ярослав, Бондаренко Мирослава, Ковбасюк Максим, Смілянець Ніна, Чудан Ілля, Швець Анжела, Майданнікова Валерія, Солонько Максим, Гуменюк Ілля, Плахтій Яна, Почапський Артем, Солонько Єгор, Дідук Євгенія, Фещенко Софія, Діякевич АртемТупаль Ілля, Ставничий Микола, Фещенко Юлія, Дорошенко Михайло, Костюк Влада.

Сертифікати ІІ ступеня - Хан Сергій, Скорик Ілля, Чемінава Даша, Гончарук Анастасія, Чорний Павло, Білоус Альбіна.

Сертифікати ІІІ ступеня - Євич Ірина, Шубіна Аріна, Остапенко Мирослава. Гоменюк Вероніка, Кучерина Ірина, Роздорожна Анастасія.

Вітаємо Переможців!!!