Дружба

Дата: 04.04.2024 13:12

4 квітня психологічною службою в 1 класах було проведено інтерактивне заняття на тему: «Поговоримо про дружбу» та «Дружба – це найбільший скарб».

Мета заняття донести до дітей , що  ж таке дружба, навчити їх вибирати друзів, розвивати усне мовлення,  виховувати прагнення бути товариськими, чуйними. Стимулювати у дітей почуття значимості друга в житті людини, сформувати значення хто такий друг і що таке дружба?

З учнями   проведені  цікаві вправи такі як: «Сонечко», «Рахунок до десяти», «Що таке добре, що таке погано», «Коло дружби», «Комплімент». Все це  сприяло створенню позитивного настрою та розвитку групової згуртованості. В дітей панував позитивний настрій, вони були щирими, відвертими, усміхненими.

Важливим моментом даних занять було те щоб сформувати в учнів вміння поважати права інших, правильно висловлювати власні думки та вирішувати поставлені завдання злагоджено усім класом.

Якщо друг у тебе є,

Життя радісним стає.

Разом можна все зробити,

То ж без друга не прожити.