Профорієнтаційна поїздка учнів 11-х класів до Київського університету культури і мистецтв

Дата: 15.04.2024 15:37

12 квітня 2024 року учні 11-х класів мали чудову нагоду відвідати Київський університет культури. Профорієнтаційні заходи дали можливість здобувачам освіти ознайомитися з умовами вступу та новітніми освітніми програмами у престижному виші. Представники факультетів розповіли про особливості навчання та подальший кар'єрний зріст у галузях: готельно-ресторанного бізнесу; театру, кіно та естради; хореографічного мистецтва; дизайну і реклами; журналістики та інформаційної політики; міжнародних відносин; івент-менеджменту. Учні чимало дізналися про сучасну сферу культури та мистецтва, а також відчули унікальну атмосферу творчості і креативу. Вищий навчальний заклад вразив осередками для молоді, новітніми мультимедійними лабораторіями та освіченою студентською молоддю. Під час зустрічі з Михайлом Поплавським, переконались, що університет - це справа його життя. Вдячні Михайлу Михайловичу Поплавському та його креативному колективу за професіоналізм і незабутні враження. Щиро дякуємо ЗСУ за можливість відвідати столицю незламної України!