Профорієнтаційний візит Державного податкового університету

Дата: 19.03.2024 15:43

Сьогодні учні 10-11 класів мали чудову нагоду познайомитися із викладачами Державного податкового університету м.Ірпінь. Даний візит відбувся з метою ознайомити здобувачів освіти та майбутніх випускників із відповідним закладом, надати інформацію про особливості навчання та зорієнтувати у виборі професії. В ході зустрічі викладачі надавали поради щодо складання НМТ, спілкувалися з учнями про їх майбутнє, вибір сфери діяльності, можливості та перспективи. Формат розмови містив елементи просвіти щодо фінансової та правової грамотності, інформаційної гігієни, податкової культури, лунали запитання й відповіді, демонструвались презентації та відео. Досить цікавою та пізнавальною для учнів виявилась інтерактивна гра “Майбутній податківець”, в якій вони продемонстрували досить високі знання.