Щастя - це...

Дата: 20.03.2023 16:35

Міжнародний день щастя святкують щороку 20 березня. Цей день проголошено ООН 28 червня 2012 року. Вважають, що це символ рівності всіх жителів планети, які мають однакові права на щастя. Тому Організація Об’єднаних Націй закликає всі країни спрямувати зусилля на покращення добробуту громадян, адже будь-яка людина прагне бути щасливою або хоча б зрідка відчувати внутрішнє задоволення від самого життя. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

Бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас.   Будьте щасливі, зі святом!