Профорієнтаційна зустріч учнів 9-х та 11-х класів із представниками Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. Т.Г. Шевченка

Дата: 20.10.2023 16:36

Сьогодні 20 жовтня 2023 року учні нашого закладу 9-х та 11-х класів мали змогу зустрітися із представниками комунального закладу "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради". Була представлена інформація щодо навчання на відділеннях дошкільної і початкової освіти, соціальної та спеціальної освіти, музичного мистецтва, отримання освітньо-професійного ступеню "фаховий молодший бакалавр" та "бакалавр". Також фахівцями коледжу проговорено про сферу подальшого працевлаштування після закінчення даного навчального закладу за відповідними спеціальностями.