Профорієнтаційні уроки з учнями 9-х класів

Дата: 16.11.2023 16:46

16 листопада 2023 року в нашому навчальному закладі для учнів 9-х класів проведені профорієнтаційні інтерактивні уроки за участю заступника начальника відділу кар'єрного консультування Маньківської філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяною Дяченко. Учні ознайомилися з класифікацією професій та з типами професій «людина-людина», «людина-техніка», «людина-природа», «людина-художній образ», «людина-знакова система», брали участь в цікавих пізнавальних вікторинах та профорієнтаційних іграх. В процесі спілкування з дев'ятикласниками обговорено важливість питання вибору майбутньої професії, фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої спеціальності, проаналізовано помилки, які допускаються при обранні професії.

.