Кілька порад батькам із формування в дітей адекватної самооцінки

•           Не оберігайте дитину від повсякденних справ, не прагніть вирішувати за неї всі проблеми, але і не перевантажуйте її тим, що їй непосильно. Нехай дитина виконує доступні їй завдання і одержує задоволення від зробленого.

10:27 11.02.2021

Навчання без шкоди для здоров'я: про висвітлення, комп'ютерному столі і стільці

Заняття онлайн - це не шкільні уроки. У школі є перерви, уроки фізкультури, відвідування їдальні. Усе це змушує підтримувати баланс сидячої роботи і рухової активності. Під час дистанційного навчання багато дітей сидять за столом по 3-4 години. Але всі ж пам'ятають, що організм дитини тільки формується? І завдання батьків потурбуватися про те, щоб не виникло сколіозу і болі в спині. Як це зробити?

09:48 11.02.2021

Рекомендації батькам щодо виховання дітей

1. Повірте в неповторність своєї дитини, у те, що вона — єдина, унікальна, не схожа на жодну іншу і не є вашою точною копією. Тому не варто вимагати від неї реалізації заданої вами життєвої програми і досягнення поставленої вами мети. Дайте їй право прожити власне життя.

16:02 08.02.2021

Поради для батьків

1. Уранці підіймайте дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом. Не згадуйте вчорашні прикрощі, не вживайте образливих слів.

15:59 08.02.2021