Завдяки Вам!

Вітаємо зі святом сильних та непохитних! День Збройних сил – це не лише день армії, а й день героїв, які стоять на захисті кожного українця.

12:32 06.12.2023

Виготовлення окопних свічок до Дня волонтера

Із нагоди Дня волонтера учні 10-11 класів разом із вчителем Таран Н.В. взялися за виготовлення окопних свічок для наших захисників, адже саме прояв безкорисливої допомоги та згуртованості - є яскравим прикладом волонтерства.

09:47 05.12.2023

Зустріч із представником ГО "Українського інституту соціальних досліджень імені О.Яременка"

1 грудня відбулась зустріч із представником ГО "Українського інституту соціальних досліджень імені О.Яременка", на якій обговорювалось питання здорового харчування учнів, режиму харчування та фізичної активності дітей в шкільному та домашньому середовищі.

09:17 01.12.2023