День Соборності України

22 січня Україна відзначає День Соборності. Цього дня у 1919 році на Софійській площі у Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

13:06 22.01.2024

Участь в районному зібранні "Школи Лідерів"

11 січня разом із президентом учнівського самоврядування Лобачовою Маргаритою та прем'єр-міністром Драпогуз Аліною, стали учасниками районного засідання "Школи Лідерів".

09:01 15.01.2024

Новорічно-рідзвяний настрій вирує!

Освітній процес в умовах воєнного стану орієнтований, перш за все, на створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу.

16:22 21.12.2023

Новинки літератури

Фонд бібліотеки закладу поповнився новими надходженнями художніх та науково-пізнавальних книг для дітей за рахунок коштів, виручених за макулатуру.

20:51 12.12.2023