Новорічні вечорниці

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі. 29 грудня учні 7-В класу разом із класним керівником Високою Л.В.  провели чудове свято "Новорічні вечорниці". Більш детальну інформацію можна переглянути перейшовши за посиланням "Новорічні вечорниці" Музичний супровід забезпечила вчитель музичного мистецтва Левченко А.В.

15:30 29.12.2020

Герої Новорічних свят - Дід Мороз та Снігуронька привітали учнів школи.

Незабаром Новий 2021 рік вступить у свої права. Педагогічний колектив та учні школи щиро вітають усіх з прийдешнім Новим  роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб все, про що ви мрієте, обов’язково виповнилося, а рік Бика приніс приємні сюрпризи, душевний спокій, удачу. Нехай здоров’я міцніє з кожним днем, а негаразди зникають, як сніжинки на долоньках.

14:21 29.12.2020

Конкурс на найкраще оформлення класу на новорічну тематику для учнів 5-11 класів.

Упродовж грудня у школі, згідно плану виховної роботи, лідерами учнівського самоврядування організовано та проведено конкурс "Новорічний клас". До участі в заході долучились усі 32 учнівські колективи. Старалися як найкраще підготувати кабінет та прикрасити стіни рідної школи.

13:53 24.12.2020

Свято "Святий Миколай іде вже до нас"

Кожного року 19 грудня православні християни відзначають День святого Миколая Чудотворця. У народі цього святого ще називають Микола зимовий та Миколай Угодник.

14:35 19.12.2020

Конкурс на найкращу ялинкову прикрасу "Ялинкове диво" для учнів 1-4 класів.

Лідерами учнівського самоврядування між учнями початкової школи на початку грудня проведено конкурс "Ялинко диво", завданням якого було виготовити новірчну іграшку своїми руками.За результатами конкурсу перемогу здобули: 1 місце - Буяльська Валерія; 2 місце - Ототюк Єва; 3 місце - Козачук Вікторія.

14:50 18.12.2020

Виступ агітбригади "Драйв" "Атака вірусів врятує світ!"

Агітбригада учнів 8-В класу "Драйв", яку підготувала вчитель біології Нікітченко Я.А. взяли участь у заочному обласному етапі  ХХ Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім" за темою "Атака вірусій врятує світ!". Музичний супровід забезпечила вчитель музичного мистецтва Левченко А.В., хорегорафічні постановки - вчитель хореографії Главацька Т.Г. Із оформленням та виготовленням наочного матеріалу допомагала педагог-організатор Животівська Л.Ю.

13:05 17.12.2020